З моменту заснування компанії у 1995 році в основу її роботи ліг принцип постійного прагнення до досконалості.  
Слідуючи йому, «Алмаз» виробив головні конкурентні переваги своєї продукції - широку модульність і неповторний дизайн меблевих колекцій «Улюбленого Дому».  
З року в рік команда конструкторів знайомиться зі свіжими ідеями меблевого виробництва на кращих європейських виставках в Італії та Німеччині . А потім втілює їх у нових модульних серіях для дому. Цьому сприяє систематичне оновлення та впровадження новітнього обладнання всесвітньо відомих брендів «Gardina», «Shelling», «Biesse», «ORMA» та інших. Гідне якість меблів , її функціональність і - найголовніше - доступна ціна дозволяє продукції ТМ «Улюблений Дім» швидко завоювати свого покупця.

З 2007 року виробництво компанії сертифіковане за міжнародним стандартом якості ISO 9001-2000. Нещодавно «Алмаз» пройшов ресертифікацію відповідно до нового стандарту ISO 9001:2008. Цей сертифікат підтверджує, що система менеджменту якості підприємства, використовувана на всіх етапах виробництва , відповідає міжнародним вимогам, встановленим більш ніж в 100 країнах світу. Їх виконання дозволяє компанії підвищувати якість продукції, даючи своїм партнерам впевненість у надійності і перспективності спільної роботи.

Контакты